Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek létezik ilyen?

Szerintetek létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Ha gyógyszert porrá összetörünk irritálhatja e a torkot? nekem nagyon és szerintem attól van, menjel el fül orr gégészetre? sőt ami van nyelvvitorla állandóan hátra megy és érzem, nagyon kellemetlen, épp egy nagy gyógyszert(vitaminkészitmény) törtem össze bevettem elég rossz ize volt, és azóta érzem ezt (másfél hete) légyszi segitsetek sosem volt még ilyen....
2012. jan. 21. 23:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább valami gyulladás lehet, torokgyulladás ellőtt is megduzzad a nyelvvitorla, de lehet, hogy a gyógyszer okozta. Szerintem ha nem múlik menj el orvoshoz. Többet nem valószínű, hogy itt tudnak segíteni.
2012. jan. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! nincs megduzzadva, csak olyan érdekesen, foltosan piros :S na mindegy majd elnézek orvoshoz azért köszönöm!
2012. jan. 21. 23:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen mint mondtam, legjobb az orvos, bár biztosan semmi komoly, de akkor is ez a jó lépés.
2012. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!