Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen megemelkedett vernyom...

Hirtelen megemelkedett vernyomas, mit lehet tenni, ti hogy elitekmeg?

Figyelt kérdés
A vernyomasom alacsony,3x megtörtent hogy jol felemelkedett,ilyenkor,erös hanyinger,idegesseg,szedüles fogott el,ugy ereztem összeesek.Ez az egesz kb. 1 ora utan elmult,de nagyon feltem,mivel nem otthon voltam.Nem panik beteg vagyok.Mit lehet ilyenkor tenni?Gyogyszert nem szedhetek,mert különben alacsony,mitöl lehet?Ekg,vereredmenyek,minden rendben,a korhazba semmi tanacsot nem kaptam,felölük egeszseges vagyok?Ti hogy elitek meg?Mit csinaljak,ha ujra valahol elfog?
2012. jan. 22. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyan tudna bárki bármit mondani ha nem írod mennyi a megemelkedés értéke.
2012. jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az eddigi,105/63(picivel elterö),a magas amitöl rosszul lettem,140/90,139/89,ez persze orvosok szerint jo,de nekem nem,mert soha nem volt meg 120/80 sem ami a legjobb.
2012. jan. 22. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valami fölidegesített vagy izgatottá tett.

Velem is elő-előfordul.

A szívverésed nem gyorsul föl?

Ha igen, akkor azt meghosszabbított kilégzéssekkel le lehet csökkenteni.

Amúgy én ilyenkor bekapok egy nyugtatót (Andaxint), és ez rendbe tesz.

:-)

2012. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,hat nekem is elkelt volna egy nyugtato,ezutan lessz nalam.
2012. jan. 23. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!