Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy menjek uszodába, ha...

Hogy menjek uszodába, ha közben olyan vagyok, mint a vagdalt hús?

Figyelt kérdés

NEm direkt csinálom, azaz de, mert senki nem kényszerít, meg nem álmomban, de teli van a karom hosszú vágásokkal, néhány a combomon is (meg hánytatom magam meg egyebek..) Viszont le fog járni az uszodabérletem...

Nem elítélést kérek, csak tanácsot az USZIVAL kapcsolatban... (21)


2012. jan. 23. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit is vársz? Ha nem érdekelt senki véleménye, mikor összevagdostad magad, akkor ne érdekeljen akkor sem, ha uszodába mész. Ennyi asszem...
2012. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát az a baj, hogy akkor nem gondoltam én semmit... :S Amikor rámjön, akkor sosem gondolok bele, csak utána vágom a fejemet a falba, hogy miylen hülye vagyok....
2012. jan. 23. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Így nem tudok tanácsot adni, esetleg fogd fel úgy "őket", hogy harci sérülés vagy mint hegtetoválás... Nincs más mód szerintem.
2012. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Menj el orvoshoz minél előbb!!!!! Nem viccelek, irány egy szakember!!! Komoly lelki gondjaid vannak..

A hegeket pedig ne fogja fel harci sebeknek, azt majd akkor kell, ha kigyógyult ebből az egészből!

IRÁNY EGY PSZICHIÁTER/PSZICHOLÓGUS!!!!

2012. jan. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó, tudom, hgoy nem vagyok százas, pszichiáterhez járok, de nem sokat segít....

2012. jan. 23. 19:47
 6/10 anonim válasza:
18:44 hát te is okos vagy...-.-" tényleg menj orvoshoz,mert adott helyen mélyebb vágás...mondanom sem kell...HAGYD ABBA és akkor nem kell az uszi miatt aggódnod!Jobbulást!
2012. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te vagy "okos", mert ugye a hegek nem látszanak évek múlva... És ezek megtörtént dolgok. Az a kérdés, hogy mit csináljon, mert tele van hegekkel... te m@jom...
2012. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm, amúgy tudom, hogy mi lenne a megoldás, de én most konkértan arra gondolok, hogy ha már ez van, akkor hogy menjek el-... Gondolom furán néznének rám, van amitől gyorsabban begyógyul/ hosszúujjú fürdőruci? XP
2012. jan. 23. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű: menj el úgy, ahogy vagy. Te úszol, mások is úsznak, akit nem érdekel, az úgysem néz meg. Ilyen vagy és kész.
2012. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Divatbemutatóra mész, vagy úszni? ;) Az emberek oda sportolni járnak, és Te is azért MÉSZ! Nem mennél, hanem MÉSZ, mert rá fogsz jönni, hogy az jó neked! Hidd el, hogy megnyugtat, és pár alkalom után már hiányozni fog, ha nem mész! Hidd el, hogy ott senkit nem fog nézni, kicikizni, semmi ilyesmi..

És ha igen? Nagy ívbe kell rá....

2012. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!