Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet csökkenteni valahogy az...

Lehet csökkenteni valahogy az alvásigényt?

Figyelt kérdés

Az a szörnyű, hogy nekem a rendszeres 8 órás alvás is sokszor kevés, pláne, ha egymás után 6-7 órákat alszom, már harmadnap (ha van rá lehetőség) alszom egy 11 órát.. Ha nem alszom ki magam, ingerült és használhatatlan vagyok.

Viszont egyre inkább érzem ha nem lesz ez a beosztásom, hogy néha hétköznap is alhatok délig, nagy problémáim lesznek. Ráadásul valahol sajnálom is rá az időt, hogy a nap felét alvással töltöm, mikor annyi tennivaló van.


Valahogy le lehet csökkenteni az alvásigényt, vagy idővel magától csökken?



2012. jan. 25. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nos ez érdekes,én napi 3-4 órát alszom maximum,éjfél után még filmnézés (éberségből adódóan)

Nappal meg fáradtabb vagyok és nehezen koncentrálok,nálam depresszió és szorongás is társúl hozzá,de éjszaka mindenképp ébren vagyok!

Viszont amikor 4óránál kevesebbet alszom éber vagyok nappal is éjfélre meg kifekszem teljesen a második,harmadik napra..

2012. jan. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
lehet . igyál kávét aztán birkabélereket rágcsálj
2012. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 10 óra az alvásigényem. Szörnyen kiábrándító ez, mert egyébként egész aktív valakinek tartom magam. :(
2012. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!