Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen vitamint ajánlatok?

Milyen vitamint ajánlatok?

Figyelt kérdés

Gyakran érzem fáradtnak magam. pedig minden nap alszok 8-9-akár 10 órát. pl lefekszek éjfélkor felkelek 9 kor és délután újból aludni szeretnék, fáradtnak érzem magam. Nem szeretnék rászokni az energiaitalokra, sem a kávéra. Zöld teát szoktam inni. Heti kétszer sportolok is. Viszonylag egészségesen étkezem, minden nap eszek vmilyen zöldséget, gyümölcsöt, reggeleket tejtermékekkel kezdem.

Milyen vitamint szedjek h éberebbnek érezzem magam, ne álmosodjak el napközben?

Szeretném ha márkát is írnátok!


2009. máj. 29. 11:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni h 21 éves lány vagyok. és nem csak napközben álmosodok el, hanem nehezen ébredek is.
2009. máj. 29. 11:54
 2/3 anonim ***** válasza:

C vitamin:)

Amúgy patikában érdeklődj szerintem, manapság elég sokféle vitaminkeveréket lehet kapni:) Ha nem martokszámra eszed őket, biztosan nem árt:)

2009. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan multivitamint vegyél, amiben nagyon sokféle vitamin van, így valamelyik biztosan hatni fog :) Ezek az olcsó DM-es, Tesco gazdaságos multivitaminok nem sokat érnek, egy 90 darabos kiszerelésre rá kell áldozni 4-5 ezer Ft-ot. Ezt napi 2-3x kell szedni...


De a vitaminok megvannak a zöldségekben, gyümölcsökben is. Én egy turmixot szoktam magamnak minden reggel csinálni, amibe minél több féle gyümölcsöt, zöldséget teszek (pl. répa, alma, banán, kivi, sárgadinnye, barack). E mellé zabkását szoktam enni, nagyon szeretem és rengeteg vitamin, rost van benne.

2009. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!