Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma tudtam meg, az ortopédián,...

Ma tudtam meg, az ortopédián, hogy nyaki bordám van, ami nyomja az idegeket a gerincemben, elküldtek neurológiája, de én nagyon kiváncsi lennék, hogy akinek van ilyen mit csináltak vele, vagy mennyire kell ezt komolyan venni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Az unokatestvéremnek van, 15 évesen állapították még meg neki (most 37 éves), nem csináltak vele semmit, csak abba kellett hagynia a hegedülést, mert ha folyamatosan magasan tartotta a karját, akkor fájt. Gondolom, azon is múlik, mennyire nyomja az idegeket, és milyen erős tüneteket okoz, neki alapjáraton nem okoz gondot. Ha csak bizonyos mozdulatok okoznak fájdalmat, amiket amúgy el tudsz kerülni, akkor nincs vele feltétlenül tennivaló.
2009. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!