Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan elkapom tőle a...

Állandóan elkapom tőle a vírusait, mit tegyek? 21/L

Figyelt kérdés
Történt ugyanis h a hét elején hívott barátnőm h menjünk moziba, találkoztunk puszi-puszi pacsi, hát egész film alatt szipogott, tüsszögött köhögött, a végére teljesen kivoltam már... Nem úsztam meg, annak rendje és módja szerint reggel én is torokkaparásra ébredtem, ez nem az első alkalom volt és mást is fertőzz hogyan beszéljek vele, igyis állítja h nem tőle kaptam el, hiszem ennyi idő alatt nem jött volna elő ilyen gyorsan.
2012. febr. 1. 19:37
 1/1 anonim válasza:

Mostanában elég hideg van,ettől is kaparhat a torkod.

Tényleg nem csak tőle kaphattad el...elég az is,ha valaki pl a buszon eltüsszenti magát melletted...

Attól találkozhatsz vele,de ha a barátnőd,akkor mond meg neki,hogy szedjen gyógyszert vagy menjen orvoshoz,hogy minél előbb meggyógyuljon.

2012. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!