Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez? (alvás)

Mitől lehet ez? (alvás)

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt még minden rendben volt. 10 óra fele szoktam lefeküdni, suliidőben 6.45-kor, mostanság 10-kor kelek. Viszont néhány napja hiába fekszek le, van hogy csak kora hajnalban tudok elaludni, és folyton fölébredek. Az álmaimra se nagyon emlékszem, ami ezelőtt nem volt jellemző.
2012. febr. 4. 15:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, talán az még érdekes lehet, hogy egy hete nagyon jót álmodtam egy fiúval, azóta eléggé 'hajszolom' az alvást, hogy újra lássam álmomban
2012. febr. 4. 15:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom amikor nem tudtam kb egész éjjel aludni de szerintem a sport jót tesz erre
2012. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én sosem emlékszem az álmaimra még is ugy alszom mint egy kis gyerek minimun 8 orát meg alszok de van hogy 10 is de az álom nagyon ritkán marad meg ha emlékszem is csak az ébredés pilanatáig
2012. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!