Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amióta az eszemet tudom...

Amióta az eszemet tudom nagyon forró vízben fürdök. Milyen egészségkárosító hatásai lehetnek ennek? 32F

Figyelt kérdés
Sokféle egészségi tünetem van amikkel nem tudok mit kezdeni, lehet hogy a forró fürdőzés az oka? Mivel tudnám elérni, hogy elviseljem a hidegebb vizet és ne reszkessek ha nem főzöm ki magam?
2012. febr. 6. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi a világon.

Majd ha gyereket akarsz, 1 héttel hamarabb hagyd abba a fürdőzést, ennyi.

2012. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A forró fürdőnek kedvező élettani hatásai vannak,ugyanúgy ahogy a hidegnek is. Persze túlzásba nem kell vinni,10-15 percnél tovább nem szabad egyikben sem ülni,mondjuk a forró víz nálad nem tudom hány fokosat jelent.

A herékre,pontosabban a spermiumokra viszont nincs jó hatással.

2012. febr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem káros.

Viszont állítólag sokféle tünete majdnem mindenkinek van. Legalábbis nekem is (pedig csak 19 vagyok), és itthon mindig azt mondják ha panaszkodom, hogy másnak is van.

2012. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg, mik azok a tünetek, ami miatt a forró fürdőre gyanakodtál? Elképzelni sem tudom. Maximum egy enyhe bőrszárazságot, de azon kívül?
2012. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fokozatosan kell egyre több hideg vizet tenni bele, és megszokod, még ha a forró marad is az igazi. Azt is vehetsz, de ritkábban.
2012. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát sokféle tünetem van. Mellkasi fájdalom, fáradékonyság, gyengeség, az arcom kipirosodik és hámlik róla a bőr, láthatóan gyenge az immunrendszerem és a férfiasságom sem működik úgy ahogy kéne. Voltam orvosnál is, ez az állapot kb négy éve folyamatosan fenn áll és egyre rosszabb. Az orvosok nem tudnak mit tenni nem találnak semmit. A legutóbbi komoly vizsgálat egy agyi CT volt ahol ismételten nem találtak semmit. Arra gondoltam, hogy csak a fürdés lehet az oka mivel csak tisztán forró vízben fürdök akár harminc percet is. Ez biztos nem tesz jót, de nem bírom ki hogy ne főzzem szét magam. Szükségem van a hőenergiára. Most jutott eszembe, hogy mitől lehetek ilyen fázós? Lehet, hogy ez a baj?
2012. febr. 7. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy gyenge az immunrendszered. Ezt minden második ember állítja magáról. (Közben akiknek valóban gyenge, nincs is annyi bajuk, mint akik állítják magukról a reklámok hatására.)


A férfiasság... az... most lehet hatalmas hülyeséget mondok, de volt hormonvizsgálatod?

Vagy lehet nem kell, lány vagyok, nem értek a férfiügyekhez.

2012. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy vegetáriánus?


Nem tudom, sportolsz-e. Gondolom vérnyomásproblémák okozzák a férfiasságbeli problémádat. Rendszeres futóedzés mellett helyreállnak a dolgok.

2012. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek nem tünnek súlyos tüneteknek,milyen életmódot folytatsz? Mozgásszegény életmód,túlsúly,nem megfelelő étkezés, STRESSZES életmód ezt mind okozhatja. A bőrprobléma talán valami allergia,vagy vitaminhiány. Ezek nem a forró fürdőtől vannak.
2012. febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!