Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom a külsőmet értékelni...

Nem tudom a külsőmet értékelni. Egyszer elégedett vagyok, másik alkalommal utálom magam. Más is jár hasonló cipőben? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
F/22
2009. jún. 3. 18:23
 1/1 anonim válasza:
Nem ismerek olyan embert,aki folyamatosan elégedett lenne a külsejével.De szerintem ez normális.Egyik nap jó kedvem van,kipihenten ébredek,jól sikerül a sminkem,csinosan felöltözöm,és máris minden oké.De van,amikor nem indul jól a napom és ez meg is látszik rajtam.De néha kellenek ilyen hangulatok is.Nálam sokat segít,ha a nem kifejezetten jól induló napokon is odafigyelek a külsőmre.Néhány elismerő pillantás,dícsérő szavak a családtagoktól,kollégáktól és máris jobb.Egy próbát megér!!!
2009. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!