Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit adhattak tegnap?

Bkaat kérdése:

Mit adhattak tegnap?

Figyelt kérdés

Csak annyi hogy tegnap voltam házibuliba és ugy éjfél fele megkínáltak valami cigivel, aztmondták hogy fussak vele és tartsam benn sokáig, hát mit ne mondjak nagyon beütött.

szerintem nem fü volt, azt éreztem mintha "lagg"olnék, szóval elég fura. Nem nevettem semmin, csak a legegyszerübb dolgok is lekötöttek, pl egy lámpa.

azt mondták hogy mindig nyitva volt szám, elfeledkezdtem róla.

Szinte mindenre emlékszem.


Az lenne a kérdésem, hogy találkoztatok már ilyennel? Mi volt benne?

Am nagyon élénk volt a hatása, szóval tuti nem haluztam, nagyon adta :D


15/F


2012. febr. 19. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy az összetétele mi volt, de a lényeget tudom mi volt annak, amit adtak: SZEMÉT! Azért egy picit gondolkodhatnál, hogy bárki bármilyen anyagot ad neked, te elfogadod, és azt sem tudod mi az? Ajánlom neked Zacher Gábor toxikológus új könyvét, abból meg tudhatod, hogy mi volt talán, de asszem egy életre elmegy tőle a kedved. Az a helyzet, hogy a kender legalább egy természetes anyag, de a szintetikus sz.rok egy használat alatt is képesek olyan roncsolást végezni a szervezetedben... kéééééééész
2012. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tetris ***** válasza:
És ha holnap egy arzén tablettát adnak neked, hogy próbáld ki, akkor beveszed? Nagyon felelőtlen voltál.
2012. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!