Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti is érzitek már ezt a...

Ti is érzitek már ezt a tavaszi érzést?

Figyelt kérdés

Biztos ismeritek ezt az érzést, minden évben mikor jön a tavasz, olyan életkedvet kapok, teljesen más lesz a közérzetem.

Idén ez tegnap kezdődött, pedig nincs is kifejezetten tavaszi idő, veletek is így van?



2012. febr. 20. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
velem nem , én nem érzem még. akkor lenne jó ha nem kéne menni dolgozni, de menni kell....
2012. febr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen! Tegnap én is azt éreztem! Tök jó!
2012. febr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nah végre, eddig akárkit kérdeztem nem érezte:) akkor csak van vmi a levegőben, én még most is érzem amúgy, tök jó volt még felkelni is így
2012. febr. 20. 09:26
 4/13 anonim ***** válasza:

A hó ellenére 1 hete érzem, mert csicseregtek reggel a madarak is.

Végre!

2012. febr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Örülök neked is:)


végre vége ennek a téli depinek, de utáltam már h semmihez nincs kedvem :)

2012. febr. 20. 09:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem érzem, de a macskám igen.Sajnos...
2012. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is éreztem tegnap.Úgy zsongtam, mint egy kis méhecske.Ma már nem annyira, mert borult idő van:(
2012. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én szombaton éreztem! :) Ahogy reggel kimentem a teraszra, olyan más volt az illat, a madarak csiripeltek, annyira jó volt! :)

Aztán tegnap, hogy borús volt az idő.. ez az érzés tovaszállt... de remélem, nem sokat kell már várni, mert elég volt a begubózásból, és a sok sötétségből :)

2012. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már csak két és fél hónap van hátra az iskolából. Máskor ilyenkor javában dúl a tavasz. Csakhogy idén érettségizem, ezért igén hamarabb van vége a sulinak. De a belső érzés azt súgja, tavasz van, közben nem...

Ma ráadásul jó meleg volt, reggel sapka kesztyű nélkül majdnem melegem volt, délután nyitott kabátban jöttem. Szombaton pedig sütött is a nap..

Szóval én is érzem a levegőben a tavaszt, de ez abban nyilvánul meg nálam, hogy még feszültebb vagyok.

Körülöttem ma is mindenki jókedvű volt (hétfőn? ráadásul állítólag ilyenkor már kezdődik a tavaszi fáradtság, szóval irigylem őket...), nekem meg többször elment az életkedvem, most is jelenleg pillangók vannak a gyomromban, feszült vagyok... ingerlékeny... nem tudok mosolyogni... és napjában többször eszembe jut, hogy nincs kedvem élni...

Szóval rám negatívan hat ez is...

2012. febr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tavaszi fáradtság?Na, azt érzem,ma alig bírtam felkelni,pedig az nálam nagyon ritkán fordul elő.Akkor ezek szerint csak jön a tavasz :)
2012. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!