Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék leszokni az...

Hogyan tudnék leszokni az édességről? Miatta vannak problémáim, de annyira kivánom, hogy nem tudok lemondani róla.

Figyelt kérdés

(nem kövérség, mielőtt, még lehurrognátok)

Próbálkoztam már de sikertelenül. Valami ötlet?


2012. febr. 21. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Leszokni mindenről csakis akaraterővel lehet.

Amíg kifogásokat keresel, meg nem megy, addig nem akarod igazán. Értékeld át magadban a dolgot és tökéld el, hogy nem eszel, és kész.

Esetleg c vitamin nagy dózisban egy ideig, állítólag vitaminhiányra is utalhat. :D Hát passz, nálam nem ött be, mióta vitaminkúrán vagyok is ugyanúgy eszem a csokit, de lehet nálad beválik. :)

Ha helyzethez kötve nasizol, pl tévé előtt, akkor egyél gyümölcsöt, vagy foglald le mással a kezed, pl köss sálat. Vagy kerüld el a helyzetet.

Na meg ne vegyél édességet, egyedül ne menj boltba, pénz ne legyen nálad, csak amennyi feltétlenül kell. Ha nincs mit enni ugye, akkor nem is teszed majd. :D

2012. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy igen, kávéhoz mindig "jár" egy kis keksz. :P
2012. febr. 22. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
na látod. :D Akkor már csak fel kell feríteni az ilyen helyzeteket, és arra találj megoldást, és máris közelebb leszel a megoldáshoz. :)
2012. febr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tegnap és ma már nem ettem a kávéhoz sütit és megvagyok. :)
2012. febr. 23. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!