Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Migrént okozhat epekövesség?...

Migrént okozhat epekövesség? Valakinél előfordult már javulás a kövek eltávolítása után?

Figyelt kérdés

Havi szinten 12-15 nap szenvedek migrénes fejfájással, amit csak spciális, Cinie nevű gyógyszerrel tudom megszüntetni.Ettől már teljesen kimerült vagyok és a munkahelyemen sem tudok koncentrálni.

Hallottam, hogy a rendellenes epeműködés gátolhatja az agy normális oxigénellátását.Műtét előtt állok, szerintetek várható javulás a fejfájásban?



2012. febr. 21. 21:20
 1/5 anonim válasza:
A betegségeknek lelki eredete van!Az epekő, belső keserűséget, frusztrációt, agresszivitást,elégedetlenséget takar.Ezért aztán igen okozhat fejfájást. Ha a homlokodon fáj, akkor munkahelyi,életbeli a gond, ha kétoldalt, akkor érzelmi(család, partner) eredetű. De sokan átestek a műtéten, és a tünetek ugyanúgy követik. Tehát már most jó lenne kezdeni feldolgozni,elfogadni, az érzéseidet,és tenni róluk!
2012. febr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Részben sajnos igazad van! 2 éve járok pszichológushoz, mert enyhe depressziós tüneteim voltak. Azóta is szedek hangulatjavítót és feszültségoldót. Túl aggódós vagyok és mindig jár az agyam valamin... Szerető családom, jó munkahelyem van, de a dokinőnek is veled egyező a véleménye.Vannak dolgok, amin nem tud változtatni az ember, de attól még nem kellene 10-15 éve fájdalmakkal élnem. Ebben az esetben az ország 3/4 része migrénes lenne, akiknek sokkal, de sokkal nagyobb gondjai vannak, mint nekem.

Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál:-)

Talán Neked is van hasonló gondod?

szia!

2012. febr. 25. 18:05
 3/5 anonim válasza:
Sajnálom, hogy 2 év óta nem javultál, pedig ez már nagyon sok idő (és gondolom pénz)ahhoz, hogy egy pszichológus eredményt érjen el. Nekem is voltak nagyon régen gondjaim, műteni is akartak, de akkor jött valami az életemben..........segített, nem műtöttek, azóta én segítek másoknak. Olyasmi vagyok mint a pszichológus, csak más oldalról is javítom a gondot, és rövidebb úton vannak javulások!Persze ehhez igazából a TE pozitív hozzáállásod kell!
2012. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Probálom tudatosan élni az életem és csak a jó dolgokat "bevonzani", a rosszakkal pedig lehetőség szerint nem foglalkozom.Magam sem hittem el, hogy mennyire tudom irányítani körülöttem a dolgokat, amíg nem tapasztaltam! Úgy érzem a pozítív gondolkodás jellemző rám általában, csak ha már az ötödik napon is fejfájásra ébredek, akkor nehéz arra koncentrálni, milyen szép napom is lesz ma...
2012. febr. 26. 15:55
 5/5 anonim válasza:

Tudod elég nehéz ez az úgynevezett pozitív gondolkodás!Egy kis tévhit is van történetben , mert szerintem nem a pozitív

dolgok bevonzására kellene hajtani, hanem a negatívokat megtanulni kezelni.Én is így kezdtem valamikor, és mindig falba ütköztem, mert találkoztam újra,és újra a gondokkal.Ez több éves migrénes fejfájást okozott.Miután megtanultam, hogy a körülöttem lévő problémákat kellene megtanulnom kezelni.Mindig feltenni a kérdést,mit tanulok ebből az esetből!Nem pedig a kételyemet, félelmemet erősíteni, hogy most mi legyen, hogyan tovább, jó lesz-e így, nem lesz-e gond stb...Ha mindig a megoldáson dolgozol,a következő lépésen,hallgatsz az első megérzéseidre, határozottabb leszel, és nem fog gyötörni a fejfájás!Ha úgy érzed,privát levélben szívesen segítek konkrétabban, addig amíg egyszer csak sikerül!

2012. febr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!