Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mik a jelei annak, hogy...

Mik a jelei annak, hogy rászoktam a cigire?

Figyelt kérdés

Mit érez az, aki nikotinfüggő?

Nem tudom, mert december vége óta cigizek, először úgy kezdődött, hogy csak 3-4 naponta egyetlenegy szál, aztán 3-4 naponta 2-3 db szál cigi. Aztán már minden második nap elszívtam, mert nagyon ideges voltam, és egyszerűen megnyugtatott, ahogy kifújom a füstöt, mintha a bajaimat, és a mérgemet "fújnám" ki magamból... nem éreztem, hogy kell a cigi, nem éreztem égető vágyat, hogy elszívjam, csak amolyan "jelentést" tulajdonítottam neki, hogy ha elszívom, akkor biztos lenyugszom, mert a füsttel együtt kifújom a gondjaimat és a stresszt is.


De már érzem azt, hogy ha elszívom, megnyugszom. Mintha megnyugodna a világ, ha cigizek.


Mik a jelei annak, ha valaki rászokik?


2012. febr. 22. 17:48
 1/3 anonim válasza:
2012. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az a jele, hogy eszedbe jut, hogy de jó lenne elszívni egy szálat akkor is, ha amúgy tök jó minden. ha rám hallgatsz addig állsz le vele, míg nem késő. nagyon drága, nagyon egészségtelen, nagyon büdös...
2012. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jah és még vmi: a legvégső jel az, ha már ideges leszel, ha nem tudsz rágyújtani....
2012. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!