Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Levendulás párologtatót...

Levendulás párologtatót érdemes használni nyugtatóként és mézes kamillateát? FONTOS

Figyelt kérdés

Engem is utolért a családi pánikbetegség.Esténként vannak a legintenzívebb rohamaim.Ráadásul éjjelente nagyon rosszul alszom.

Apukám rivotrilt,nagyim xanaxot szed, de én egyiket sem szeretném.

Itthon semmi másom nincs mint kamillateám meg mézem és levendula olajam.Azt mondják elalvás előtt kell párologtatni és kamillát iszogatni.Tényleg használ? SAját tapasztalat?



2012. febr. 26. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A kamillanak valoban van nyugtato hatasa, ezt tapasztalom, hiszen folyamatosan fogyasztom a gyogynovenyteakat. En pl. most kamilla-levendula keverekbol keszitettem teat, de furdot is, mivel ez is nyugtatohatassal bir, s nagyon kellemes.
2012. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg hazsnálnak, de nyilván nem olyan erősek, mint a Rivotril vagy a Xanax.

Viszont kamilla teát 2 hétnél tovább tilos alkalzmazni folyamatosan belsőleg!

Amit még ajánlani tudok az a Valeriána, patikában 500Ft körül van.

2012. febr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!