Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek minek a tünetei lehetnek?

Ezek minek a tünetei lehetnek?

Figyelt kérdés

Hetek óta ingerült vagyok, van, hogy egész nap, bármit is csinálok, elfoglalom magam vagy nem. Pár napja elkezdett szurkálni a szívem alatt a bordáimnál. Ma elindultam sétálni, ahogy néztem a füvet, beleszédültem, a szemem elkezdett káprázni, mintha látótérkiesésem is lett volna, a kezemet, lábamat távolabbinak láttam, a kezem megizzadt. Gyorsan felsiettem a lakásba, megmértem a vérnyomásomat, 100 körül szokott lenni, most 125 volt. Pulzus normális. Fél óra múlva jobban lettem újból megmértem, akkor már csak 110volt a vérnyomásom. Majd elindultam hazafelé, (előtte szüleimhez mentem fel), megint ahogy ránéztem a fűre, káprázott a szemem, majd térköves részhez értem, ahogy előrefelé néztem az utat, szintén jött a szemkáprázás.

Most itthon vagyok, még szédelgek, de kezdek jobban lenni.

Mi lehet ez? Valami komolyabb bak előjele, vagy vércukorszint leesés ebben a hirtelen meleg időben?



2012. márc. 1. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet a vérnyomástól, a vércukortól, egy vírustól - és sok mástól (akár egy kialakulóban lévő pánikbetegség előjele is lehet). Ha többször is előjönnének ezek a tünetek, menj el orvoshoz.
2012. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!