Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Gripe Water-t felnőttek is...

A Gripe Water-t felnőttek is szedhetik? Borzasztó szélgörcseim vannak, szülés után vagyok, már enni sem merek, a Rennie Deflatine nem nagyon használ. Ötletek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél édeskömény-teát, az segit. Ha meg nagyon rosszul vagy, akkor igyál tömény kamillateát (1 filter 1 dl vizben)
2009. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne idd!

Borzasztó íze van ami megzavarhatja a tejed ízét is ha szoptatsz!És szerintem nem is hatásos(tapasztalatból mondom)!!!

Keresd fel a nőgyógyászod illetve a háziorvost mert egyáltalán nem biztos hogy normális dolog a görcsölés!

Esetleg ha szoptatsz,lehet attól görcsölsz,mert szopi közben olyan hormon termelődik ami a méh összehúzódást segíti!

De a fent említett gyógyszert feleslegesem szeded szélgörcsökre, mert az gyomor égésre,savtúltengésre találták ki!

Próbálkozz inkább nospa -val!

De a legfontosabb, hogy keresd fel valamelyik orvosod a problémáddal!

2009. jún. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ilyen helyzetben vagyok, bármit eszem, felpuffadok, pukiznék (ha nem volna nagyon ciki nyilvánosan)... A puffasztó kajákról már leszoktam, próbálok tényleg egészségesen enni. Nekem az Espumizan segit, lehet is szoptatás alatt szedni, próbáld ki.
2009. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!