Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Betegségnél meglehet előzni...

Betegségnél meglehet előzni valahogy a hörghurut kialakulását?

Figyelt kérdés
Elkaptam valamit és a torkom is fájt. Most kezd viszketni a légcsövem. Mit tehetek ellene?

2012. márc. 5. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Keszits szirupot: Cukrot kell megolvasztani egy edenyben, amit majd vizzel ontesz fel, forralod. Ezzel kell leforrazni kakukkfu-utifukevereket, es ebbol orankent fogyasztani.

A masik, szinten cukrot olvasztasz, a barna jobb, amit tejjel ontesz fel, ebbe kamillat, fahejat teszel, ezt fozod egy picit, aztan szinten lehet fogyasztani, ebbol lefekves elott egy cseszevel pl.

Fogyasszal naponta friss fokhagymat, gyombert, igy nem kapsz el virust, ezt tapasztaltam.

Ezt salatanak is lehet kesziteni, tehat salatat vagsz, ebbe reszelsz friss f.hagymat, gyombert, amit citrommal, soval izesitesz. EGy nem kellemetlen az ize, mivel a fomenuddel fogyasztod el, ebbe lehet 2-3 cikk hagymat, s ennek megfelelo gyombert reszelni.

A napi vitamin, asvanyi bevielrol gondoskodj, de nem tabletta formajaban, haenm az etkezesedet kell ugy kialakitani. Csalanteat is lehet fogyasztani, mivel szinten segit.

2012. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Inhalálás, sós vízzel orröblítés, sós vízzel gargalizálás, infralámpázás, fokhagyma evése, meleg mézestea kortyolgatása, vegyél be multivitamint, esetleg C-vitamint, és ha van otthon, egyél narancsot, mandarint.

Jobbulást!!

2012. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a két válaszolónak az értékes tanácsokat. Ami itthon volt mindent bevetettem a betegség ellen. Mára jobban lettem, ment a zöld!
2012. márc. 6. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!