Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez aranyér? 21 éves lány...

Ez aranyér? 21 éves lány vagyok és tegnap észleltem egy furcsa kis dudort a végbelemnél, valamint enyhe viszketést. Nem erőltettem meg magam fizikailag, nem fáztam fel.

Figyelt kérdés
Iskolába járok szóval ülni elég sokat ülök, de járok futni és tornázni is szoktam. Vagy ez annyitól is kialakulhat, h tegnap visszatartottam a székletem? És érdemes azonnal orvoshoz fordulnom?
2012. márc. 9. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Ne nyúlkálj a végbeledhez, mert melegnek néznek!

2. Menj orvoshoz!

2012. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. Jah, h lány vagy. :$ Ez esetben nem szóltam.
2012. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyér. Nekem is volt ilyen. Ha nem vérzik meg semmi, akkor majd elmúlik magától, el is fogod felejteni. Néha kiújulhat, de ha más panasz nincs, akkor nem gáz.



Én nem tartom egyáltalán súlyosnak. Szerintem különösebb indok nem kell, hogy kialakuljon, sokaknak van, csak nem is veszik észre.

2012. márc. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az alapján aranyér. Menj el orvoshoz, proktológián foglalkoznak ezzel, inkább nézesd meg, minthogy komolyabb baj legyen.
2012. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!