Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? Náthás...

Mi lehet a bajom? Náthás vagyok fáj a torkom és a fogam elkezdet fájni 2napja iszonyatosan?

Figyelt kérdés
föntbe írtak nátha mellé tudtommal nem jelentkezik a fogfájás úgyhogy milyen egyéb bajom lehet? kálciumot igyekszem bevinni a szervezetembe. ilyen maró érzés legfőbbképp az felül lévő első 2fogamnál. régebben használtam kábítószereket amik miatt ugyan picit megromlottak de már jó ideje józanul élek és most betegségemmel előjött. valami ötlet? hogyan lehet megszüntetni? mi lehet az oka?

2012. márc. 9. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Fogorvossal, drága! Semmi köze a náthádhoz. Be kell tömni vagy ki kell húzni. Ennyi.
2012. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nincs kilyukadva semmi baja. érzek valami kapcsolatot az orrom és a fogam közt. régen nagyon sokat használtam orrcseppet is ilyen heti 1-2üveget állandóan és emlékszem attól is fájt és orrba is toltam porokat és szerintem lehet valami kapcsolat. vagy szerinted nem? mostis az orrom van totálisan ki a náthától és csak azóta fáj a fogam mióta tele az orrom. ilyeen létezik egyáltalán?
2012. márc. 9. 22:37
 3/3 anonim válasza:

Szia, igen létezik, mert ugyanazon idegpályán mozognak ezek a szervek. Tehát fájhat a fogad más miatt is. Bár jobban valószínű, hogy fogfájás miatt fáj a fejed, mert a gyulladása miatt az arcüregekben váladék képződik, ami feszít elég rendesen. Mindenképp a fogaidat nézesd meg, mert inkább az szokott lenni a kiváltó ok! Lehet az rossz attól, hogy nem látsz rajta semmit.

Hát a kábítószerre pedig biztosan rosszul reagált a szervezeted, de... akkor is kell a fogorvos sztem. Üdv!


25/f

2012. ápr. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!