Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől görcsöl a hasam?

Mitől görcsöl a hasam?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál, semmit nem talált! Azt mondták, hogy lehet idegi alapon, de akkor mit csináljak, hogy elmúljon?!:DD
2012. márc. 14. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban idegi alapon van, meg kell szüntetni a stresszt, ami okozza.
2012. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy mi okozza.. :) Mindenhol voltunk, mindenhol azt mondták, idegi alap.. de én nem vagyok egy stresszes ember.. :O
2012. márc. 15. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig azt csak te tudhatod, hogy mi okozhatja (család, párkapcsolat, munka, anyagi problémák stb.). Lehet emésztési probléma. Én is évekig jártam orvoshoz hasfájás miatt, nekem is mondták, hogy idegi alapon van. Lehetett benne vmi, mert akkor elég depressziós volt az életem. Aztán kiderült, hogy pajzsmirigy alul működésem van, és ez (is) okozhatja a problémákat. Probiotikumot szedek és ez nagyon sokat segít.
2012. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Citromfű, körömvirág és kamilla teát igyál naponta kétszer, vagy háromszor. Probiotikumot is szedj!
2012. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!