Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Műtét után vagyok, térdrögzítő...

Műtét után vagyok, térdrögzítőben, zsibbad a lábam, lehet baj?

Figyelt kérdés
Egész nap feküdnöm kell, csak néha járhatok, a rögzítő nem engedi a térdem hajlítását. Vérhigítót (Clexane) használok, ma mégis zsibbadt a lábam. A sípcsontomnál alig érzem az érintést, mintha egy takarón keresztül lenne. A lábfejemet, lábujjaimat rendesen tudom mozgatni.
2012. márc. 16. 01:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem a leghamarabb írok és valószínűleg már nincsen meg ez a problémád, viszont nekem pont ez van. Két és fél hete műtöttek keresztszalag szakadással és pár napja azt érzem, mintha zsibbadna-telítettség érzés lenne a lábamban. Azért is fura, mert a jobb lábamat műtötték, a jobb oldalán nincs "elzsibbadva" a baloldal viszont igen. Fraxiparine-t minden este szúrom magamnak; ahogy írtad, nekem is csak feküdnöm kell, bár az én térdrögzítőm úgy van beállítva, hogy egy kicsit tudom hajlítani. Kellemetlen ez az érzés és csak remélni merem, hogy ez normális és nincsen semmi bajom.
2013. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csoma11 válasza:
Ugyan ez van velem is. Valaki valami tapasztalatot tud mondani?
2019. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!