Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel tudnám azt elérni, hogy...

Mivel tudnám azt elérni, hogy ne jöjjek folyamatosan zavarba?

Figyelt kérdés
Iskolában kezdődött, sosem mertem felszólalni, pedig általában mindent tudtam, jó tanuló voltam.Talán ha felszólítottak, akkor elvörösödve tudtam csak válaszolni.Most , hogy van munkám, itt megbecsülnek, és lenne lehetőségem egy vezetői pozícióra, de tudom, hogy képes lennék rá, egyedüli dolog, hogy nincs kiállásom, hiába tudnék megoldani bármit is, nem bírok kommunikálni, mert rögtön zavarba jövök.Azt érzem, hogy mindenki figyel 1000rel, hogy mit rontok el.Mindennek ellenére vannak barátaim, és boldog párkapcsolatban élek, de ezen évek óta nem sikerül változtatnom, és úgy érzem, egyre rosszabb, ahogy idősödöm.
2012. márc. 16. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, a szereplési drukk csak úgy küzdhető le, ha gyakorlod. Vállalj el minden közszereplést, akár mondj verset vagy szónoklatot, sikerülni fog! (Utólag látod csak, milyen könnyű volt.)
2012. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló megspórolt nekem pár mondatnyi gépelést.Teljesen igaza van!
2012. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel-először is a legfontosabb hogy az önbizalmad növeld meg, és ha az lesz, és büszke leszel magadra, és tudod hogy te tényleg mindent beleadsz és jól végzel mindent, akkor meg már nincs miért zavarba jönni. A másik meg- hogy más is emberből van és ők is hibázhatnak :) !
2015. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Semmi gond ez olyan mint a dadogás. Minėl jobban rástresszelsz annál rosszab a helyzet.
2020. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Ha mész valahova, nézz a szembe jövő gyalogos szemébe, de ne kapd el a tekinteted, míg ő el nem veszi a sajátját. Amikor jógázni kezdtem, ez volt az első feladat, amit a mesteremtől kaptam. És persze milliószor ismételhető!
2020. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!