Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rettenetes fáradtság, hányinge...

Rettenetes fáradtság, hányinger, feszültség! Tavaszi fáradtság?

Figyelt kérdés
Napok óta alváproblémám van. Hajnalban kelek, de mire beérek dolgozni, elalszom. Estére szintén kóma. Nyomott fejfájás, hányinger kerülget, erőm semmihez. Napok múlva el kell költöznünk, de a hátunk közepére sem kívánjuk. Nem vagyok éhes. Nyűgös vagyok :( Alig élek. Tavaszi fáradtság vagy megint alakul a depresszióm? :(
2012. márc. 22. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Terhesség kizárt?
2012. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem vársz babát?
2012. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az idegeid. Nem biztos, hogy megint depressziós vagy, elég egy költözés is, idegölő procedúra.
2012. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jajj velem is ugyanez van! Sose szokott hányingerem lenni, de hétfő óta egész nap van... :S

Ja és éjjel csak 2-3 órát tudok aludni..:S

2012. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet stressztől. Én is voltam depressziós és pánikbeteg is. A hányinger, erőtlenség, nyűgösség jellemző a rossz idegállapotra. Most még meg tudod előzni a bajt. Este igyál citromfű teát, vagy vegyél be Valeriána Relaxot. Próbálj meg pozitívan gondolkodni! Relaxálj. Én is most pont ilyen állapotban vagyok, de úgy érzem sikerül legyőznöm.
2012. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fáradtságra és a feszültségre nekem bevált a multivitamin. Remélem, csak ennyi a probléma, és nem komolyabb!
2012. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Most fog elmúlni a mensim, sztem így a terhesség kizárva!

Jaaah, a kérdés alatti felsorolásból kihagytam, h gyűlölöm a munkahelyem!!!! :)

Igen, a költözés hirtelen jött, nem számítottunk arra, h el kell menni. Kicsit összejöttek a dolgok mostanában!

2012. márc. 22. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!