Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A másnaposságnak lehetnek...

A másnaposságnak lehetnek olyan tünetei, mint a részegségnek? Valamint tarthat 2 napig?

Figyelt kérdés
Sajnos én soha nem iszom, így nem igazán vagyok otthon a témában. Párom minden héten egyszer elmegy mulatni, be is rúg, amivel nincs gondom, de a másnap(okkal)....?!?! Másnap délelőtt nincs gond, de délután tök ugyanolyan tüneteket mutat, mint amikor részeg. Persze ilyenkor megkérdezem, hogy ráivott-e, de tagadja, és a másnaposságra fogja, hogy attól olyan, mintha részeg lenne... Persze nem olyan vészes, de azért hasonlít... A másik bajom meg, hogy nála 2 napig tart, ez lehet, vagy ez azért van, mert másnap tényleg ráivott, és azért tart harmadnap is a dolog?!?
2012. márc. 23. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Bizony lehetnek olyan tünetei, mert az alkoholt nem mindenki szervezete (főleg a mája) bontja le ripsz-ropsz. A párod esetében egy kis "ráivást" se tartok kizártnak a tünetek, illetve a leírásod alapján. (itt főleg a harmadnaposságra gondolok)
2012. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát énmég sose voltam 2 napig másnapos pedig ittam már párszor. olyan van hogy délután is rosszulvagyok, fáj a fejem szédülök hányingerem van, de az keményebb ivászat után csak. de szerintem ez nem hasonlit részegségre. (érzésre tuti nem, de szerintem latvanyra sem :D)
2012. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!