Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kispesten jó háziorvos - van...

Kispesten jó háziorvos - van ilyen?

Figyelt kérdés

Körzetileg a Táncsics rendelőhöz tartozunk, ami maga a katasztrófa - hat órás várakozás, bunkó, agresszív asszisztensek, (különösen az egyik - pont a mienk)kétes tudású, unott orvosok. Az enyém pl. meg sem vizsgált soha, még tüdőgyulladással sem, semmi sztetoszkóp, vagy "mondja, hogy ÁÁÁÁ)csak trécsel a barátnőjével telefonon, és úgy írja fel az antibiotikumot, hogy rám se néz, egy perc alatt kidob.


Évente egyszer-kétszer megyek csak oda, ha kell valami hivatalos papír tőlük, inkább otthon kúrálom magam - ami szerintem elég szégyen az orvosomra (nem nevezném a nevén) nézve.

Fizetem a TB-t, mégis ezt kell kapnom.


Szeretném leváltani az orvost, lehetőleg a rendelőt is, de nincsenek itt lehetőségek - a többi sem sokkal jobb.


Tud valaki egy jó kispesti orvost, aki befogadna? Esetleg magánorvos is lehet, ha nem túl drága...


Van ilyen?


2012. márc. 26. 15:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen?:(
2012. márc. 27. 22:07
 2/3 anonim ***** válasza:
ha van pénzed, próbálj meg 1 magán orvosi rendelőt.
2012. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon van pénzem. Nézegettem magán rendelőket, de nem az én pénztárcámnak való. Inkább ingyenes háziorvos kéne, de ezek szerit nincs ilyen Kispesten.:(
2012. máj. 8. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!