Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől szédülök?

Mitől szédülök?

Figyelt kérdés
Tegnap meg ma folyamatosan szédülök. Tegnap elég sokáig éjszakáztam (munka miatt), és miután lefeküdtem, azt éreztem, hogy zuhanok, pedig teljesen vízszintesen voltam. Ma is érzem, pedig kialudtam magam, a vérnyomásom teljesen rendben van. Tervezem, hogy kivizsgáltatom magam, de ez mégis mitől lehet? Hasonló tapasztalatok?
2012. márc. 27. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok. Lehet kimerültség, pszichés ok, migrén(fejfájás nélkül is!), enyhe egyensúlyzavar. Kivizsgálási procedúra: ct, mr, számítógépes vizsgálat ami az egyensúlyozó rendszer működését vizsgálja, és neurológus. Nem vagy fejfájós?
2012. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mostanában néha rámtör a migrén, de el is múlik pár perc alatt, olyan 3-4 naponta érzem, de tényleg nem hosszú ideig. kicsit most megijesztett a dolog.
2012. márc. 27. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Na akkor hipp-hopp diagnosztizáltalak:) Valószínűleg a migrén okozza, de nem árt kivizsgáltatni. Aggódni nem kell! Nekem is a migréntől van, van rá gyógyszer, amit én nem szedtem be, és így is enyhült a szédülés. Fontos: rendszeres, elegendő mennyiségű alvás, ivás, evés, mozgás, no stressz. Ha frontok, kialvatlanság, sterssz hatására jobban szédülsz, akkor szinte biztos, hogy a migrén az oka. Nekem is olyan, mintha lebegnék, lifteznék, kóvályog a fejem. Nagyon rossz.
2012. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a gyors választ, megnyugtattál, ment a zöld kéz:)
2012. márc. 27. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!