Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire jelenthet problémát,...

Mennyire jelenthet problémát, ha nemrég egy gyógyszer a nyelőcsövemben oldódott fel valószínűleg, és azóta fáj ha eszek?

Figyelt kérdés

Sajnos nem ittam rá eleget, ez lehetett a baj. Utána egy kis idő múlva éreztem, hogy elég kellemetlen, most pedig fáj ha nyelek.

Ugye meg fog gyógyulni és nem lesz következménye?


2012. márc. 27. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt azt írják, hogy hosszadalmas, de meggyógyulhat.

[link]

2012. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem ártana elmenned egy gégészhez, mert sajnos lehet következménye, van itt egy cikk, ami azért ne ijesszen meg nagyon, de jobb ha megnézeted.

[link]

2012. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én jártam már így. Főzz magadnak körömvirág-kamilla teát és kis kortyokban iszogasd. Egy hét után ha még érzed, akkor menj el a gégészetre.
2012. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is gyógyteára gondoltam legelőször, hogy az hátha segítene valamit, csak nem tudtam milyet igyak. Szóval lehet várok és meglátom mi lesz. Nagyon remélem helyrejön magától, ha meg nem, tényleg kénytelen leszek elmenni a gégészetre.

2012. márc. 27. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!