Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem ezt?

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Néha amikor ellazítom magam csak megállítom a kezem azt érzem, hogy kivan fordulva a kézfejem. Valamikor azt is érzem, hogy amikor hason fekszem a hátamon vagyok vagy ilyenek. Miért van ez?

2012. márc. 27. 21:12
 1/1 TomMunk ***** válasza:
Szerintem egy kissé zavarosak az érzéseid (mármint, na... nem találtam ideillőbb szavakat). Most képzeld el, hogy baba korodban (születés előtt), az idegrendszerednek milyen kicsi helyről kell elidulnia, és kifejlődnie! Nem csoda, hogy van 1-2 ember, aki eféle érzékelészavarral rendelkezik. Bajod nem nagyon fog belőle származni, maximum egész napos beszívottság érzete, de ezen kívül akármi okozhatja ezt, pl alacsony, vagy túl magas vérnyomás, vérszegénység...
2012. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!