Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hova menjek? Nagyon zúg a fülem!

Hova menjek? Nagyon zúg a fülem!

Figyelt kérdés

Már fél éve zúg nagyon, sajnos zaj miatt füldugóval aludtam ezért úgy érzem a fülzsír bedugította.

Este kimostam engedtem bele vizet, az ujjammal próbáltam kipumpálni a zsírt, de semmi hatása, azonnal vissza is dugul.

Néha szurkál is, tegnap valami fehéres váladék került az ujjamra, mintha genny lenne vagy vizes fülzsír? középfülgyulladásra gyanakodtam még, de fél éve fájdalom nélkül csak zúgással nem lehet? vagy mégis? mit csináljak? kell háziorvosi beutaló a fülészetre?



2012. márc. 30. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kell a fülészetre beutaló.
2012. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló.
2012. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nem hallgattál hangosan zenét? Akkor a füledben lévő szőrsejtek sérülnek és ettől zúg. Akkor :Infúzió vagy hallókészulékre lesz szügség! Ne mosd egyedül a füled!

Ha nem és valóban a fülzsírral van baj, ajánlom a fülgyertyát.

2012. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Középfül gyulladás lesz. Előfordulhat fájdalom nélkül is, el kell menni vele orvoshoz. A zúgás akár maradandó halláskárosodás jele is lehet, amit a betegség okoz. Szerencsés esetben elmúlik, miután kezelték.
2015. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!