Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánik betegségre utalhatnak...

Pánik betegségre utalhatnak ezek a jelek?

Figyelt kérdés

szédüléstől való félelem ... így bebeszélem magamnak, hogy szédülök

haláltól való félelem- illetve a családtagjaim halálától...

Fejfájás

Mindentől félek igazából...és mindig stresszes vagyok, ha esetleg nincs mitől stresszesnek lennem akkor "csinálok" valamit és akkor már lesz...

Sokszzor úgy érzem , hogy mindenki utál... és senkiben nem bízhatók ...


SZerintetek ez lehet depresszió , pánikbetegség és mert minden betegséget bebeszélek magamnak ( legutobb a HIV et, elis mentem tesztre, persze negatív lett, 3pasival voltam eddig szóval...) lehetek hipochonder?


2012. ápr. 2. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség nem, de depresszió és fóbia lehet. Természetes antidepresszánst kéne kipróbálnod, valami orbáncfű-készítményt. (Gyógyszerformában is van, vény nélkül kapható a Remotiv extra)
2012. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát igen. pánikbeteg vagy. megpróbálhatod pszichológussal kezelni a prolémádat, nekem anno nem segített. nagyon nagy erő kell hozzá, hogy kijöjj ebből az állapotból, de sikerülhet. javaslom, hogy nézz mesterkurzusokat, igyál nyugtató hatású gyógyteákat, sportolj rendszeresen.
2012. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

menj el orvoshoz mint ahogy az előző mondta

én is voltam már /szoc.fób. voltam/ mára már teljesen oké vagyok

2012. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a problémám, mintha a saját dolgaim olvasnám, csak én ált. rákosnak gondolom magam, de voltam már HIV fertőzött is.

Nekem ezekhez párosul még az is, h gyűlölök emberek közé menni, mert azt hiszem mindenki kinevet, gúnyolódik rajtam, félek társaságban lenni.

Nem tudom mi ez, mert attól is félek ha orvoshoz megyek az is kiröhög a hátam mögött. Én simán hülyének hívom magam....

2012. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom de mellé egy pánikbetegség is csatlakozott jelenleg gyógyszert szedek ez sokat segített
2013. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sztem depresszió simán a pánikbetegség nagyon komoly fizikai tüneteket produkál..szédülés sztem egy pánikrohamhoz képest enyhe...mindenkép doki
2014. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!