Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában nagyon rosszul...

Mostanában nagyon rosszul érzem magam. Hányinger,1x hánytam is, rossz közérzet, szédülés néha, rossz emésztés, azaz ritkábban megyek wc-re a megszokottnál?

Figyelt kérdés
Mi miatt lehet ez? Nemrég lefeküdtem barátommal, ugy hogy még szüz voltam, de koton nélkül ;/ lehet hogy terhes vagyok? Megcsináltam utána egy terhességi tesztet és azt mutatta hogy nem vagyok terhes. Mitöl lehet ez?
2012. ápr. 2. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Normális esetben ez annak a jele lenne hogy már nem vagy szűz, mármint ami a hányingert és a rossz közérzetet illeti.


Az, hogy rossz az emésztésed nem azt jelenti hogy nem jön olyan gyakran a barnamaci mint szokás, hanem azt hogy a gyomorban nem szívódnak fel eléggé a tápanyagok és így lecsökken a cukrod, a koleszterined, vérsüllyedés megnő, vastartalom csökken, kreatinin nő, vese, máj, epe, hasnyálmirigy leáll, meghalsz. De ugye nem erről van szó mert csak félreírtad, és jól adtál mellé magyarázatot, ez +1 pont a diagnózisra. Lehet hogy barátocskád cseppfertőzéssel valamit átadott neked, de amikre én gondolok, elsődlegesen a HEPA és HEPB, ezeknek nem tünete a hányinger, hányás, így lehet nem is 1 bajod van. De mivel én 3. éves hallgató vagyok a SOTE-n ezért nincs PhD-m és még csak rezidens sem vagyok, szóval irány a doki, nyugodtan megmondhatod neki hogy már nem vagy szűz...már ha elmúltál 14, tudod ezt verik belénk először hogy 14 évnél idősebb gyereket már véd az orvosi titoktartási rendelet, ami szerint anyucit nem tájékoztatjuk ha a leányzó nem szeretné. Ha mégis, a büntetésünk 1 hónap, 3hónap, rezidensi eltiltás, főorvosi megrovás stb stb...Na a lényeg hogy irány a dokid!

2012. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!