Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat stresszelek... Felek mindentől ... Elmúlt egy hétben csinaltattam egy szűrést s annyira megijedtem h pozitív h már teljesen beleeltem magam ...h mit fogok csinálni... Előtte amiatt aggódtam meghalok vagy valamelyik családtagom... Aztán egyiknap mentem az utcán beszedultem s most ettől rettegek s perszse úgy érzem h szedulok mindig mégha az orvosi vizsgálaton az orvosok szerint semmi nem látszik... Surgossegin voltam ...nagyon magas volt a vérnyomásom ,gondolom az idegesség miatt .reggel már jovolt ... Ha egyedül vagyok azért felek ...ha van valaki mellettem akkor nem akarom h lássa h beteg vagyok... Apum mellett meg nem lehetek kb beteg mert nem foglalkozik vele...csak mondja kb hogy csak rosszabb lesz s h ne szwnvedjek meg hogy kijemiben halt meg ...tesom sem foglalkozik velem.... Ugyerzem sokan utalnak ... Ez mi lehet? Mellesleg kivizsgalason a verkepemben voltak virusfertozesre utaló jelek ... Hasmenesem is volt.előre is koszi
2012. ápr. 3. 22:35
 1/1 anonim válasza:

A problémád: stressz, idegeskedés, hipochondria.

A betegségeid (ha vannak), emiatt vannak minden valószínűség szerint. Próbálj meg kevesebbet stresszelni, kevesebbet félni, meglátni a legapróbb dolgokban is a szépséget. Tudom, hogy nem egyszerű, és azt is tudom, hogy ugyan lehet próbálni segíteni ilyenkor, de az embernek saját magának kell leküzdeni a rettegését, idegeskedését. Kívánom, hogy találd meg az utat.


P.S.: Ugyan nem írtad, hány éves vagy, de elég fiatalnak tűnsz, ne aggódj ennyire a halálod miatt, az aggódás csak ront a helyzeten. Anélkül vszeg semmi bajod sem lesz.

2012. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!