Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetne jobb kedvem?

Mitől lehetne jobb kedvem?

Figyelt kérdés
El vagyok kenődve mert az érettségire való felkészülés, még nagyon az elején tart és félek nem fejezem be időre. Tanulási tippek is jól jönnének.
2009. jún. 16. 17:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
én tavaly érettségiztem és bukta lett a vége méghozzá földrajzból csak... tudom szégyen abból mindig 4 es voltam . nemis tudom mért nem tanultam annyira tutira biztos voltam hogy az sikerül. szóbelin buktam meg amúgy átmentem mindből!még matekbólis. csak ezt a tantárgyat elősem vettem én hibám inkább tanulj.
2009. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok

én már túl vagyok az érettségin pár éve és most visszatekintve azt mondom, hogy nagyobb volt a füstje mint a lángja... természetesen én is paráztam előtte nagyon, de nem kellett volna.

Ha továbbtanulsz, majd meglátod, egy vizsgaidőszakban hány olyan vizsgád lesz, mint az érettségi... de az érettséginek valahogy nagyobb "súlya" van.

Remélem neked is olyan lesz majd, mint nekem volt :-) (jó emlék)

2009. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!