Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért dagad még mindig ezt...

Miért dagad még mindig ezt nem értem!?

Figyelt kérdés
Már 2 és fél hónapja szedem a pajzsmirigyre a gyógyszert mert pajzsmirigy alulműködésem van és ez miatt mindig vagy kétszeresére dagadtak az újjaim és azt mondták hogy már nem fog dagadni de nekem még mindig dagadnak és ugyanaz a feszítő érzés is meg van mint előtte ezt nem értem kérlek segítsetek nekem előre is köszönöm!

2012. ápr. 6. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
mennyire tuti hogy a pajzs miatt van a kézdagadás?mert simán lehet mástol is és akkor hiába szeded rá a bogyot. oké a pajzsmirigyre kell de a kézre más is kéne.
2012. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vérvételből állapították meg és endokrinológus írta fel a gyógyszert amúgy a vese funkciót is megnézték hátha az miatt de az normális volt
2012. ápr. 6. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:

a vérvétel mit mutatott ki? azért kérdem mert én is elmentem vérvételre kézdagadás miatt és nekem tulmüködét jelzett de nagyon kicsi szinten ami egy honap mulva vissza is állt.más elváltozás nem volt vérvételen.

én is szedek bogyot és nekem is kezd mulni ez a dolog de nem tudom hogy végülis amiatt e.sokan mondták hogy szerintük semmi köze a pajzsnak a kézhez.bár ha elmulik tökmindegy mitöl csak muljon de azért jo lenne tudni az okát.

2012. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a TSH szintem magas volt de most már a gyógyszeres kezeléssel visszaállt a rendes szintre
2012. ápr. 6. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:

ha magas volt akkor nem alulmüködésed volt hanem túl, mint nekem:) akkro lehet nekem is ez a bajom?...de akkor nekem beválik a bogyo.én Euthyrox-ot szedek 50mg.

nem mintha értenék hozzá:))

kérdezted már a dokidat hogy miért fáj még mindig?

2012. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
[link] ezt ajánlom hogy olvasd el mert nem minden esetben csökkent a TSH szint mert nekem klinikai hipothyreozist állapítottak meg
2012. ápr. 6. 19:23
 7/7 A kérdező kommentje:
még nem mert parázok mert már így is 3 féle gyógyszert szedek de meg fogom kérdezni azért mert én is kiváncsi vagyok
2012. ápr. 6. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!