Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol van ebredes utan mindig...

Mitol van ebredes utan mindig hihetetlen melegem?

Figyelt kérdés

Par masodperc alatt nagyon leizzadok. Van, hogy meg mielott kikeltem volna az agybol. Egyebkent viszonylag fazos vagyok. Amint leulok, vagy lefekszem, azonnal +1 retegre szuksegem van, hogy na fazzak.

Ez az ebredes utani izzadas gond lehet?


2008. ápr. 17. 09:23
 1/4 anonim válasza:
Nemed, korod és az ide vonatkoztatható előzmények ( menses, komolyabb betegségek, dohányzás, alkohol )ismerete nélkül csak találgatni lehetne. Pótolnád ?
2008. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
No, 30 ev, nem hiszem, hogy a mensesemhez koze lenne, de majd figyelem, nem tudok semmilyen betegesegemrol, kb 7 honapja nem dohanyzom, de ez elotte is volt mar par eve, neha 1-1 pohar bor, nagyon-nagyon ritkan jelentos mennyisegu alkohol, mondjuk evente 2x, de meg akkor sem vagyok gaz.
2008. ápr. 17. 14:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt biztos megkérdezném egy szakembertől is. Főképp érdekes.
2008. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám.. Ahogy kinyitom a szemem, hihetetlen melegség áraszt el, s pillanatokon belül lizzadok, majd 1-2 percen belül el is múlik. Nagyon rossz érzés, és így induljon jól az ember napja. Tudom hogy nagyon régen tették fel a kérdést, de hátha vki reagál mi lehet az oka.

21/l

2016. febr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!