Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet ez a túlzott...

Mitől lehet ez a túlzott fáradékonyság, alvás kevéslés?

Figyelt kérdés
Mostanában túlzottan fáradt vagyok. Ha iskolából hazajövök, akkor kb. semmihez nincs kedvem, legszívesebben aludnék, de nappal sajnos nem tudok. Eleget eszem, sőt, sokat, mégis nagyon fáradt szoktam lenni. Alvással is gondjaim vannak. Alszom 8 órát átlagban és nem érzem elégnek. Borzasztóan nehezen alszom el, aztán meg reggel amikor felkelek, legszívesebben nem mennék iskolába, tojnék mindenre, mert annyira fáradt vagyok. Hiába alszom elegendőt, mert azt mondják, hogy napi 8-9 óra alvás elengedő, mégis borzasztóan fáradt tudok lenni. Ilyenkor hisztisebb is, mérgelődőbb is vagyok. Nagyon nehezen viselem, úgy érzem, nem alszom ki magam. Holott hétvégén pedig akkor kelek föl magamtól, amikor hétköznap és ugyanakkor fekszem le. Mitől lehet ezt a túlzott fáradékonyság?
2012. ápr. 12. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:

16 éves koromban az alvásigényem napi 12 óra volt.

Előtte nem aludtam többet 8-nál.

Lehet hogy a fejlődés miatt, fogalmam sincs.

2012. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!