Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az létezhet, hogy a közelgő...

Az létezhet, hogy a közelgő érettségi (=stressz) miatt álmodok abszurd, de mégis félig meddig valóságos dolgokat?

Figyelt kérdés

Ma pl. azt álmodtam többek között, hogy egy osztálytársam a megkérdezésem nélkül kiszedte a szépségvitaminokat a táskámból és az ő tolltartójába tette. Tegnap jót beszélgettem vele, előtte ez nem kifejezetten volt jellemző.

Illetve olyan is volt ma, hogy egy kung-fu panda az ágyam sarkából felém ugrott, és felemeltem álmomban a lábamat, aztán két pillanat múlva arra ébredtem, hogy a nyakamnál van a lábam. (Tegnap egyik ismerősöm a kung-fu panda animációs meséből idézett...)

Nagyon idegesítő, mert reggel így rossz érzéssel kelek fel. Annyira mondjuk nem ér nagy stressz, mert csak 10.-es vagyok, és földrajzból érettségizem, de akkor is kiakasztó... Mit tudnék ellene tenni még?



2012. ápr. 14. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én akkor emlékszem reggel furcsa álmokra, ha este sok vizet itam és hajnalban ki kell mennem pisilni.
2012. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog mert nem tudom
2012. ápr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!