Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 7,5mg frontin+2 algopyrin+...

7,5mg frontin+2 algopyrin+ két papaverin, plusz egy erős fájdalomsilapító injekció együttese okozhat problémát?

Figyelt kérdés
(20/L)
2012. ápr. 15. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy nem vagy-e érzékeny valamelyikre, illetve milyen injekcióról van szó. Az Algopyrin és a Papaverin önmagában is fájdalomcsillapító és görcsoldó gyógyszerek, minek kell még akkor egy szuri?
2012. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt legalább sikerült a nap során fokozatosan betermelni valamennyi követési távolsággal vagy mindet egyszerre? Hát a májad nem fogja ezt szeretni, az biztos.
2012. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erős epe-, vese- vagy menstruációs görcsöd volt, akkor ez a bevett kezelés. Egyszeri alkalomnak nem sok mellékhatása van, szóval ne parázz emiatt.
2012. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Kezdtem a papaverin+Algopyrin kombóval, de az nem segítet, közben kedztem el beklapkodni a forntinokat, aztán elmentem ügyeletre, ahol beinjekcióztk, aánmt tovább szedegrttem a frontint

2012. ápr. 15. 23:23
 5/5 anonim ***** válasza:

De Frontinból minek szedtél be ennyit? Mert az nyugtató, nem fájdalomcsillapító. Azt hittem, hogy a mentősök adtak ennyit, mert bepánikoltál a fájdalomtól. Amúgy nem lesz tőle bajod, maximum hozzászoksz és/vagy tolerancia fejlődik ki vele szemben.


Amúgy az Algopyrin és papaverin is sokkal hatásosabb lett volna injekcióban, tablettaként lassan és gyengébben hatnak, szóval kell egy kis türelem, amíg a tabletták hatni kezdenek.

2012. ápr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!