Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma megvágtam a kezem (már...

Ma megvágtam a kezem (már ugye akkor is vérzett), de utána le akartam vágni a bőr, ekkor majdnem elájuLtam, utána pedig remegtem . Soha korábban nem volt ilyen, ez most mért jelentkezett mégis? Ez is egyfajta szorongásos reakció?

Figyelt kérdés
"csillagokat" keztdtem látni, utána meg kivert a víz ... ittam .... utána jobb lett, de elment minden erőm a végtagjaimból, és remegtem. Nem értem miért volt, főleg hogy előtte is láttam a vért, meg amúgy sem voltam soha rosszul a vér látványától.
2012. ápr. 30. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Unokatesóm is folyton ezt csinálta, Ő se bírta ki, amíg a seb begyógyul, inkább levagdosta azt, amiről úgy gondolta nem oda való.

Ha abba a darabba van ideg, amire rávágtál, akkor az fájhatott annyira, hogy ne tudd megtenni, és szinte "sokkot" kapj. Nem csodálom hogy remegtél, abszolút nem normális dolog levagdosni a sérült részeinket.

2012. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokkot kaptál. Előfordul az ilyesmi.
2012. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem szorongás, felmegy az adrenalin,a cukor leesik.
2012. ápr. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem éreztem, hogy fájna :) ... azért szoktam levágni, hogy később ne akadjon be mindenhová :). Amúgy is mostanság szorongósabb vagyok, de ilyen még akkor sem volt mikor a macska 3x belémharapott ><.

Köszi az eddigi válaszokat :)!

2012. ápr. 30. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!