Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Allergiára milyen gyógyszert...

Allergiára milyen gyógyszert tudnátok ajánlani, ami (ellentétben a reklámozottakkal) még hatásos is?

Figyelt kérdés
Két nappal ezelőtt arra ébredtem hogy be van dugulva az orrom és fáj a torkom. Se a szemem, se a szájpadlásom nem viszketett, ami az elmúlt évek allergiás időszakainak főbb tünetei az orrdugulás mellett. Ma már csak az orrom van bedugulva, így nagy dilemmám, hogy ez most csak egy betegség ami sokszor elő szokott fordulni, és pár nap múlva elmúlik, vagy az eddigieknél előbb jön az allergia (eddig július-augusztusba)? Ha allergia akkor viszont szeretném ha ajánlanátok nekem valami ütős gyógyszert.

2012. ápr. 30. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hogy készíttess egy allergiatesztet, 5 perc alatt meg is vannak vele, plusz egy vérvétel. Megmutatod a dokinak, és majd ő eldönti mit kéne szedned, vagy mit nem.

Én is megcsináltattam anno, az eredmény negatív lett, de augusztusban mégis a halálomon vagyok, így ajánlották nekem a Fenistil Allergia (eddig Fenistil 24 néven futott) nevű bogyót, és szerintem magasan a legjobb, nem alszol el tőle, plusz nagyon gyorsan felszívódik. Ez viszont vényköteles.

2012. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor a vitaminok bevitelére, méregtelenítésre és bizonyos ételek, italok mellőzésére helyezem a hangsúlyt. Messze a legegészségesebb és leghatásosabb módszer.
2012. máj. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!