Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem túl vészes, de aggaszt, hátha komolyabb dolgok is állhatnak a háttérben. A körmeim folyamatosan töredeznek, a hajam rettenetesen hullik és töredezett. a Szemöldököm szintúgy hullik, gyakran a szempilláim is. Vitamin hiányra tippelek.. De mit kéne pótolnom? Vagy ez teljesen más?

2012. ápr. 30. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy labor után a doki megmondja. Szerintem vagy cinket vagy vérszegény esetleg vashiányos vagy és azt. De lehet valami gyulladás is a szervezetedben. nekem a hajam akkor hullott mikor vashiányos voltam. minden egyéb rendben volt.Hát, nem árt megnézetni de addig is egyél sok gyümölcsöt és zöldséget hátha elmúlik.
2012. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek mar eleg komoly tunetek, tehat menj el orvosi kivizsgalasra! Vitaminhiany, belso elvaltozas, stressz, rossz etkezesi szokas stb.
2012. ápr. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
velem is ilyesmik vannak mostanság már kb. 1 éve ez volt velem is. Ne figyeld túlságosan egyél sok zöldséget gyümölcsöt egyél rendszeresen, élj egészségesen és ennyi ez nem akkora probléma.
2012. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!