Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezért lehetett az hogy kis-kor...

Ezért lehetett az hogy kis-koromba gyakran volt olyan hogy nehezen kaptam levegőt?

Figyelt kérdés
Ez csak most jutott eszembe , hogy tényleg volt ilyen problémám... Kb.9-11-12 vagyis hát ekörül lehettem és emlékszem hogy volt olyan korszakom hogy nehezen kaptam levegőt fáradt voltam stb. A háziorvos akkor aztmondta hogy egyek rendesen (mert sok édességet ettem de rendes kajából keveset és nagyon sovány is voltam) vizet igyak cukros üdítők helyett és mozogjak sokat. Ez segített legalábbis később már nem volt ilyen problémám. Csak most tök megijedtem hogy lehet szívbeteg vagyok vagy tudom is én.
2012. máj. 1. 22:47
 1/1 A kérdező kommentje:
Egyébként akkoriban depressziós is lehettem, de ezt akkor nem diagnosztizálták ,de tudom hogy az voltam ugyanis múlt nyáron is előjött egy betegség miatt és akkor viszont tényleg az lehetett. Ez a betegség még mindig megvan és hippohonder vagyok :S Elég gáz...
2012. máj. 1. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!