Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj a fejem?

Épp az..XDD kérdése:

Miért fáj a fejem?

Figyelt kérdés

Lehet napszúrást kaptam mert hogy kint voltam elég sokáig és amikor be jöttem akkor kezdet fájni a fejem...:|


Normális Válaszokat Kérek!


2012. máj. 2. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A napszúrás első jelei: a vörös, forró fej, hűvös bőr, fejfájás, nyugtalanság, szédülés, émelygés, valószínűleg hányás és eszméletvesztés.


de ha csak a fejed fáj, akkor lehet a meleg miatt... igyál sok folyadékot, és pihenj le.

2012. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet napszúrást kaptál... :D


Amúgy folyadékhiány, időváltozás (jön a szar idő), a meleg miatt magasabb vérnyomás, ek a valószínű okok.

2012. máj. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fuuu nekem volt napszúrásom.Pont az egyhetes Balcsis nyaralás utolsó napján jött ki.Bent voltam a balcsiba mikor valami bajom lett,fáztam,ezért kimentem a napra.Aztán ott meg melegem volt visszamentem a balcsiba.Aztán ide.-oda :D Hasmenésem is volt...kb ennyi tünet.Nekem a fejem nem fájt.
2012. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!