Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fűznél hozzá néhány biztató szót?

Fűznél hozzá néhány biztató szót?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz időket élek, rettenet anyagi gondok és egyedüllét.... mégis bevállaltam h továbbtanulok, és ha most nyáron nem is, de maximum ősszel biztosan megcsinálom a sikeres biosz-kémia felvételit. persze az lenne a legjobb ha most. hamarosan vizsga. mivel a hozzáállás sokat segít, szinte mindent jelent, írjatok némi biztató szót, hogy ne adjam fel a komoly nehézségek ellenére sem:) köszönöm:)

2012. máj. 4. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:
hajrá, gyerünk, ez az, menni fog, ügyes vagy
2012. máj. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi-köszi, még-még:))))))))))
2012. máj. 4. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Most ez banálisan fog hangzani, de az ilyen nehézségektől erősödik az ember. Átküzdöd magad az akadályokon, és utána csak jobb lesz.


Én is voltam kilátástalan helyzetben, egyedül egy idegen városban, egy hétre jutott 500-700 forint kajára. Aztán kilábaltam belőle. Átérzem.


Sok sikert!:)

2012. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Azt mondják, minden fejben dől el. Nálad eldőlt, hogy meg akarod csinálni. Ez jó jel. Haladj egyenesen azon az úton, amit elterveztél, és meglátod sikerül. Konkrét dátumot határozz meg e felvételihez, ne azt, hogy ha most nem sikerül, akkor később. Ezt azért mondom, mert ha egyszer kitolod az időpontot, akkor hajlamos leszel később is odázni a dolgot. Például: szeptemberben felvételi. Addig X nap van hátra. Ahhoz, hogy sikerüljön, naponta 2 órát kell foglakoznom az anyaggal. Célirányos gondolkozással sikerülni fog. Hajrá, szorítok neked!!!
2012. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Húúú de jó vagytok, köszönöm:)) Én is kívánok minden jót. És jöhet még a biztatás, jól esik:)
2012. máj. 4. 10:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az motiváljon, hogy a továbbtanulásod befolyásolhatja az egész jövődet, talán az fogja megváltoztatni a mostani rossz helyzetedet teljesen pozitívba. Gondolj arra, hogy véget akarsz vetni a mostani helyzetnek, és ehhez szükség van a továbbtanuláshoz, ahhoz pedig a sikeres vizsgához. A továbbtanulásod az egész életedet megváltoztathatja akár anyagi téren, akár emberi/párkapcsolat terén. Márpedig jelenleg ezekre a változásokra nagy szükséged van.
2012. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!