Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Lassan már ott tartok hogy teljes hidegvérrel megtudnám ölni magam , annyira elcseszett az egész életem , nem tudom mitévő legyek mindig csak csalódás , balszerencse ér , semmi értelmét nem látom hogy éljek , középiskolát otthagytam , elegem van hogy folyton lenéznek hogy nem viszem semmire , a hétköznapi életbe is csak balszerencse folyamatosan ami ér... Azt szeretném hogy újra legyen életkedvem , vidám legyek , de ez nem megy akárhogy próbálom. Normális válaszokat kérek szépen.

2012. máj. 5. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az agykontrollt, tényleg segít sok problémát megoldani. Itt találhatsz hasznos infókat: www.agykontroll.hu, www.esettanulmanyok.hu.
2012. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!