Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges olyan összefüggés...

Lehetséges olyan összefüggés a vércukrom és a derékfájásom között? Márminthogy a derékfájás valamiképp okozhatja a vércukrom leesését?

Figyelt kérdés
Ma reggel semmi bajom nem volt. Du ültem a fotelbe és hámoztam a rebarbarát a leveshez, majd mikor felálltam alig bírtam mozdulni, mert beállt a derekam. Megfőztem a levest, meg csináltam rebarbara szószt vanillia pudinggal. Felesben cukor+édesítővel. Utána lefeküdtem, hogy kinyújtsam a derekam hátha jobb lesz, mert késő du-ra kellett jönnöm dolgozni. Mikor fel akartam kelni, a derekam miatt is, mert fájt, meg iszonyatosan szédültem, forgott a szoba. Nagy nehezen feltápászkodtam, majd megmértem a vércukromat mérővel.( Nem vagyok cukros csak néha megelőzésképp mérem, mert kövér vagyok). 1/2 órával az étkezés után 3,4 volt a cukrom, pedig a levesben és a desszertben is volt cukor. (3,5-5,8) a normál éhgyomri vércukor. Nekem általában az éhgyomrim: 4,2 az étkezés után 1,5 órával:(4,8-5,2) ami normális. Tehát a 3,4 étkezéas után kissé alacsony. Ittam rá tejet, majd eljöttem dolgozni és most 2 órával a tej után megint szédülök és megmértem ( hoztam a mérőt): ismét 3,4. Miért lehet ez? Lehetséges összefüggés a derékfájás meg e között?

2012. máj. 6. 18:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!