Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek nem tudok elaludni?

Mit tegyek nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy egyrészt nagyon nehezen alszom el. Nem tudtok valami jó technikát vagy ilyesmit? Másik az hogy elkezedek valamit álmodni pl h egy nagy raktárba vagyok és dolgoznak körülöttem. Felkelek visszafekszek és folytatódik az álmom. DE EZ CSAK RÉMÁLMOKKAL VAN. Olyanokkal nincs :D SEGÍTSETEK!!

2012. máj. 8. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de erre én is kíváncsi lennék. Általában minimum egy, de inkább két-három órát nézem a plafont elalvás előtt (és hallgatom a szomszéd kva ingaóráját, ami üti a negyedeket).

A rémálmok meg valami borzasztóak, ráadásul ha másnap este eszembe jut elalvás előtt, akkor tuti megint azt álmodom.


Amúgy gondolkoztam már rajta, hogy esetleg meg kéne kérdezni a dokit, lehet hogy valami tök banális oka van.

2012. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Nekem lefekvés előtti jó nagy evés, vagy egy cukros étel, egy nagy pohár tej, fél Algopyrin, kézi masszírozós géppel való lazulás, maszturbáció az, ami segít elaludni. Régebben egy történet szövése ellazított gondolatban, bár hamarabb nem segített elaludni, de jobb volt, mint szenvedni órákig.
2012. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt ne nézzetek tévét, ne gépezzetek. Szellőztessétek ki a szobátokat, igyatok egy csésze finom 2-3 perces citromfű teát és jól fogtok aludni.:)
2012. máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2012. máj. 9. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!