Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a baj? A mérleg...

Mi lehet a baj? A mérleg egyre csak többet mutat.

Figyelt kérdés

3 éve 59 kg voltam, jelenleg 90 kg. Kéthetente ráállok a mérlegre és szinte mindig többet mutat 0,70 kg körüli összeggel.

Ennyit nem eszem! Lisztérzékeny vagyok, ez most kb. fél éve derült ki, azóta tartom a diétát. Állandóan fáradtnak érzem magam. Kondi terembe is járok, bár ott is azt érzem, hogy nem kapok levegőt, fáradt vagyok. Lehet, hogy nincs is semmi baj, csak sok rajtam a felesleges kiló?


2009. jún. 25. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz. Lehet pl- pajzsmirigy alulműködésed, de ezt csak a doki tudja megmondani.
2009. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a pajzsmirigy-értékeidet, attól lehet ilyen, hogy hizol, meg fáradt vagy, meg rosszkedvü stb.
2009. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. jún. 25. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Valóban jó lenne ha elmennél endokrinológushoz. Ő ellenőrzi a pajzsmirigyed és a tested egyéb hormonjait is. Ráadásul az endokrinológus belgyógyász is, így ha belgyógyászati ok áll a háttérben azt is kiszűrheti.


[link]


A diétát, mozgást amit orvost javasolt ne hagyjad abba, de ne is vidd túlzásba. Sok sikert, jobb közérzetet!

2009. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. júl. 17. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!